€ 1800-240/mc

Dla par oferta pracy w Niemczech od zaraz bez języka produkcja napojów Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 14 listopada 2018 19:18

Aktualnie dostępna praca w Niemczech dla par bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz w fabryce z Hamburga na produkcji napojów, nie wymagamy doświadczenia na podobnym stanowisku. Zapraszamy do aplikowania!

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Hamburg.

Pensja miesięczna: 1800-2400 zależnie od doświadczenia itp.

Ilość wolnych miejsc: 6.

Zakres obowiązków:

  • produkcja energetyków i izotoników;
  • obsługa, konserwacja i mycie maszyn produkcyjnych;
  • pakowanie produktów;
  • kontrolowanie jakości;
  • inne zadania zlecone przez szefa.

Wymagania wobec kandydatów:

  • umiejętność szybkiej nauki;
  • chęć rozwoju;
  • dyscyplina i sumienność;
  • dokładne wypełnianie obowiązków;
  • motywacja do pracy;
  • mile widziany język niemiecki;
  • przyjazne nastawienie i optymizm.

Oferujemy:

  • szkolenie pracownicze;
  • strój służbowy;
  • opcję rozwoju;
  • możliwość nauki nowych rzeczy;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • ubezpieczenie;
  • miejsce zamieszkania płatne 250 euro od osoby;
  • pełny etat.

Aplikacje:

CV oraz LM prosimy wysyłać pod adres:

pl-arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem w temacie „Niemcy praca na produkcji napojów, Hamburg 2018”.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-niemcy-praca-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-napojow-hamburg/

wyświetleń: 866, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 4755bec23ca54734