€ 13,20/h brutto

Od zaraz fizyczna praca Niemcy bez znajomości języka Hamburg myjnia samochodowa

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 27 września 2018 19:20
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
myjnia samochodowa praca 2018

Oferujemy bezpłatne zakwaterowanie i fizyczną pracę w Niemczech na myjni samochodowej od zaraz. Zatrudnienie w Hamburgu bez znajomości języka dla Polaków. Doświadczenie również nie jest wymagane.

Stanowisko: pracownik myjni samochodowej.

Lokalizacja: Hamburg.

Zarobki: 13,20 EUR/h plus napiwki.

Start: od zaraz.

Wakaty: 3.

Zakres obowiązków:

  • sprzątanie samochodów oraz ich mycie;
  • zadania są wykonywane za pomocą odpowiednich narzędzi i środków czyszczących.

Oczekiwania:

  • motywacja do pracy;
  • odpowiedzialność podejścia do pracy;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • zaletą będzie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego;
  • sprawność fizyczna;
  • przyjazne usposobienie.

Oferujemy:

  • bardzo dobre zarobki wypłacane terminowo;
  • pracę na czas określony;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • ubezpieczenie, składki;
  • dostęp do niemieckiego socjalu;
  • możliwość pracy na dłużej;
  • wsparcie polskiego rezydenta.

Aplikacje:
CV i LM prosimy przesyłać pod adres:

pl-arbeiteinstellen@job4u.com

Zgłoszenia grupowe prosimy wysyłać w jednej wiadomości.
Każda aplikacja musi zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualne dane kontaktowe.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/fizyczna-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-w-myjni-samochodowej-od-zaraz-hamburg/

Nr ogł.: 2875bacabb102dc3

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.