€ 2680 mies.

Dla par bez znajomości języka praca Niemcy pakowanie przekąsek od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 8 kwietnia 2024 15:06
  • Wygasa: 8 dni, 12 godzin

Bez znajomości języka potrzebni pakowacze do pracy w Niemczech. Zatrudnienie w Berlinie od zaraz także dla par przy pakowaniu przekąsek. Zakwaterowanie będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 2680 € brutto na mies.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pakowanie różnych przekąsek przy linii produkcyjnej;
  • sprawdzanie jakości produktów;
  • opisywanie opakowań oraz naklejanie na nich etykiet;
  • zgłaszanie ewentualnych problemów przełożonym.

Wymagania:

  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • chęć pracy w dynamicznym środowisku;
  • dokładne wykonywanie zadań;
  • elastyczność oraz chęć pracy na różnych zmianach, w weekendy i święta.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • stałe zatrudnienie;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • zakwaterowanie w cenie 250 € na mies. od osoby albo 450 € na mies. od pary;
  • przyjazne miejsce pracy;
  • szkolenie wprowadzające.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe prosimy wysyłać w jednej wiadomości.

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych można kierować na adres e-mail:

arbeit-einstellen@germanymail.com

z podaniem tytułu: Pakowanie przekąsek – 04/24 Berlin

Źródło: praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-niemcy-praca-dla-par-od-zaraz-przy-pakowaniu-przekasek-w-berlinie/

Nr ogł.: 8876613dc4086619