€ 16,25 brutto/h

Od zaraz oferta pracy w Niemczech dla par bez języka produkcja czekoladowych figurek Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 8 kwietnia 2024 15:09
  • Wygasa: 8 dni, 13 godzin

Dla par do podjęcia aktualna od zaraz praca w Niemczech. Zatrudnienie w fabryce z Berlina bez znajomości języka na produkcji czekoladowych figurek. Zakwaterowanie darmowe organizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: od 16,25 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • przygotowywanie figurek czekoladowych i cukrowych na podstawie wytycznych;
  • kształtowanie delikatnych mas czekoladowych w formach silikonowych;
  • pakowanie gotowych produktów;
  • dbanie o wysokie standardy jakościowe;
  • kontrolowanie temperatury i konsystencji czekolady.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych;
  • chęć uczenia się nowych rzeczy;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • dokładne wykonywanie zadań;
  • zaletą będzie znajomość języka niemieckiego;
  • wysoka kondycja fizyczna.

Oferujemy:

  • pełny etat;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • zatrudnienie również dla par na jednej zmianie;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • pomoc przy załatwianiu spraw formalnych;
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansowania.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, krótkim opisem własnej osoby i zgodą na przetwarzanie danych osobowych można kierować na adres e-mail:

NeueArbeit2020@web.de z podaniem tytułu: Figurki czekoladowe Berlin 04/24

Źródło: praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-dla-par-dam-prace-w-niemczech-na-produkcji-czekoladowych-figurek-od-zaraz-w-berlinie/

wyświetleń: 52, dzisiaj: 4

Nr ogł.: 43166139f5a16b35