€ 16,50 - 18,50

Na lotnisku od zaraz Niemcy praca bez języka przy sprzątaniu samolotów we Frankfurcie nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Frankfurt nad Menem
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 8 kwietnia 2024 15:05
  • Wygasa: 8 dni, 13 godzin

Propozycja podjęcia od zaraz pracy w Niemczech na lotnisku. Zatrudnienie we Frankfurcie nad Menem bez znajomości języka przy sprzątaniu i dezynfekcji samolotów. Zakwaterowanie darmowe zapewnia pracodawca.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Frankfurt nad Menem.

Wynagrodzenie: 16,50 – 18,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • sprzątanie oraz dezynfekowanie samolotów pasażerskich na lotniku we Frankfurcie nad Menem;
  • odkurzanie, mycie różnych powierzchni, pranie oraz pielęgnowanie tapicerki;
  • dbanie o czystość w toaletach;
  • dokładne sprzątanie przestrzeni bagażowych.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • elastyczność godzinowa;
  • zaangażowane i dokładne wykonywanie zadań;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • zaletą będzie znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę;
  • zatrudnienie na 12 tygodni z opcją przedłużenia;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • bezpłatne zakwaterowanie przez pierwsze trzy miesiące – blisko lotniska;
  • przeszkolenie wprowadzające;
  • narzędzia i materiały do pracy.

Aplikacja:

CV można wysyłać na adres e-mail:

stellenanzeige@contractor.net z podaniem tytułu: Sprzątanie-odkażanie samolotów, Frankfurt + imię i nazwisko

Źródło: praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-przy-sprzataniu-samolotow-od-zaraz-na-lotnisku-we-frankfurcie-nad-menem/

Nr ogł.: 6336613e06697dbf