€ 1850 - 2650/mc brutto

Bez znajomości języka praca w Niemczech od zaraz produkcja kosmetyków 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 11 września 2018 20:35

Oferujemy pracę w Niemczech od zaraz, bez znajomości języka. Zatrudnienie 2018 na produkcji kosmetyków w fabryce z Dortmundu. Doświadczenie na podobnym stanowisku nie jest wymagane.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Pensja miesięczna: 1850 – 2650/mc brutto. Wysokość wynagrodzenia jest zależna od doświadczenia i kwalifikacji.

Lokalizacja: Dortmund.

Początek: od zaraz.

Zakres obowiązków:

  • wykładanie opakowań na linię produkcyjną do napełnienia ich przez maszyny produkcyjne;
  • nadzorowanie procesu napełniania;
  • obsługa maszyn;
  • utrzymywanie stanowiska pracy w czystości;
  • przestrzeganie zasad BHP.

Oczekiwania:

  • odpowiedzialność;
  • motywacja do pracy;
  • chęć samorozwoju;
  • gotowość do podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • staranność;
  • sumienność;
  • punktualność.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju i samorealizacji;
  • zatrudnienie na pół roku z opcją przedłużenia;
  • zakwaterowanie w dwuosobowym pokoju płatne 150 euro miesięcznie lub pokój jednoosobowy – 250 euro;
  • niemiecka umowa o pracę na czas określony.

Aplikacje:
Aktualne CV ze zdjęciem prosimy przesyłać pod adres:

nutzliche-arbeit@workmail.com

Konieczne jest zawarcie klauzuli zezwalającej na przetwarzanie danych do celów rekrutacji.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi przez nas osobami, które będą spełniały nasze wymagania.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-od-zaraz-na-produkcji-kosmetykow-bez-znajomosci-jezyka-dortmund/

wyświetleń: 910, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 5365b97cf4c21339

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.