€ 15,50 - 17,50

Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka magazyn zabawek od zaraz Poczdam

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Poczdam
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 8 kwietnia 2024 15:05
  • Wygasa: 8 dni, 12 godzin

Dla magazynierów bez znajomości języka do podjęcia praca w Niemczech. Zatrudnienie w Poczdamie od zaraz na magazynie hurtowni zabawek. Zakwaterowanie bezpłatne zostanie zorganizowane przez pracodawcę.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Poczdam.

Wynagrodzenie: 15,50 – 17,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie zamówień;
  • przygotowywanie towarów do wysłania;
  • rozkładanie towarów na magazynie;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy.

Wymagania:

  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego;
  • doskonała organizacja;
  • zmotywowanie i chęci do pracy w Niemczech;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • zaangażowane i dokładne wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • przyjazną atmosferę w pracy.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe należy wysyłać w jednej wiadomości.

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych można kierować na adres e-mail:

arbeit-einstellen@germanymail.com

z podaniem tytułu: Hurtownia zabawek | Poczdam 2024

Źródło: praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-na-magazynie-zabawek-bez-jezyka-od-zaraz-hurtownia-z-poczdamu/

Nr ogł.: 1796613e3a9b0b0c