€ 1900-2700/mc

Od zaraz dam pracę w Niemczech dla par na magazynie RTV bez języka Ulm

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Ulm
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 28 listopada 2018 20:00

Duży magazyn sprzętu RTV z Ulm od zaraz zatrudni pary z Polski. Aktualna praca w Niemczech bez znajomości języka przy zbieraniu i pakowaniu zamówień. Dysponujemy 8 wolnymi miejscami.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Ulm.

Wynagrodzenie: 1900 – 2700 zależnie od doświadczenia, znajomości języka itp.

Start: od zaraz.

Wakaty: 8 (4 pary).

Zakres obowiązków:

  • zbieranie zamówień – układanie poszczególnych modeli sprzętu RTV na paletach;
  • zabezpieczanie towarów przed ewentualnymi uszkodzeniami w transporcie;

Wymagania:

  • logiczne myślenie;
  • umiejętność liczenia w pamięci;
  • samodzielność w działaniu ale również umiejętność pracy w grupie;
  • punktualność;
  • zdolność do szybkiej pracy;
  • odpowiedzialność;
  • motywacja;
  • przyjazne nastawienie i komunikatywność.

Oferujemy:

  • pomoc polskiego rezydenta;
  • wysokie premie świąteczne;
  • pracę do końca 2018 roku – najlepsi dostaną propozycję przedłużenia umowy na 2019;
  • prawo do świadczeń socjalnych;
  • umowę o pracę ze składkami i ubezpieczeniem;
  • prawo do płatnego urlopu.

Aplikacje:
CV w języku polskim i niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem i danymi kontaktowymi prosimy wysyłać pod adres:

einfachlosungen-cv@germanymail.com z dopiskiem: „Magazyn hurtowni sprzętu RTV, imię i nazwisko”

W aplikacji prosimy podać informację o dyspozycyjności, stopniu znajomości języka oraz doświadczeniu.

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-niemczech-dla-par-na-magazynie-rtv-bez-znajomosci-jezyka-ulm-2/

wyświetleń: 741, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 1175bfe9ca2abf38