€ 14 brutto za godzinę

Praca w Niemczech od zaraz na budowie dla płytkarza Fulda z podstawową znajomością języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Fulda
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Opublikowany: 24 stycznia 2016 23:38

Firma budowlana z Fuldy poszukuje osoby na stanowisko płytkarza na budowie. Praca w Niemczech z podstawową znajomością języka a także zapewnionym zakwaterowaniem i opieką polskiego rezydenta.

Stanowisko: płytkarz.

Miejsce pracy: Fulda, Niemcy.

Stawka godzinowa: 14 euro brutto.

Zadania na stanowisku:

  • prace przygotowawcze na budowie;
  • kładzenie glazury w pomieszczeniach;
  • inne prace zlecone przez kierownika.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy płytkarza;
  • podstawowa znajomość języka niemieckiego, aby porozumiewać się ze współpracownikami;
  • duża dokładność – nie tolerujemy fuszerki;
  • wiedza techniczna na temat budowy i wykończeń;
  • mile widziane własne auto i prawo jazdy;
  • odpowiedzialność;
  • punktualne zjawianie się w pracy;
  • uczciwość wobec pracodawcy i klientów.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie firmowe;
  • pomoc we wszelkich sprawach związanych z zatrudnieniem;
  • opiekę polskiego rezydenta;
  • umowę o pracę;
  • ubezpieczenia i odprowadzanie składek;
  • podstawowe przeszkolenie;
  • regularne wyjazdy do Polski;
  • możliwość dodatkowych nadgodzin;
  • wypłaty co tydzień.

Aplikacje:
Prosimy wysyłać CV ze zdjęciem na adres mailowy: praca@silverhand.eu

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/plytkarz-atrakcyjna-oferta-niemcy-3117942.html

wyświetleń: 2042, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 11356a4ba8d8363a

2 komentarze aby “Praca w Niemczech od zaraz na budowie dla płytkarza Fulda z podstawową znajomością języka”

  1. Stanisław. Łebko dn. 3 lutego 2016 @ 08:45

    Mam 49 lat b duże doświadczenie zawodowe jestem bardzo zainteresowany stałą wspòłpracą narzędzia auto bez nałogów pozdrawiam i proszę o szybką odpowiedź +48 506 270 557

  2. jacek krosno dn. 19 lutego 2016 @ 17:44

    Witam. Jestem murarzem płytkarz m ponad 20 latdoświadczenia, nawiąże wspòłprace tel 511680348, 605924856