€ 1450 € brutto miesięcznie

Oferta pracy w Niemczech na produkcji kanapek bez języka od zaraz Rostock

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Rostock
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 23 kwietnia 2016 23:16
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
produkcja-kanapek-wrapy1

Fabryka kanapek z Rostocku od zaraz poszukuje pracowników na produkcję, bez znajomości języka. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla Polaków z zakwaterowaniem bezpłatnym.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja pracy: Rostock, Niemcy.

Pensja miesięczna: 1450 euro miesięcznie.

Obowiązki na stanowisku pracy:

  • układanie składników na chlebie;
  • pakowanie i etykietowanie kanapek;
  • kontrola jakości;
  • praca jest wykonywana przy linii produkcyjnej.

Wymagania:

  • aktualna książeczka sanepid;
  • umiejętność szybkiej pracy;
  • ścisła higiena osobista;
  • przestrzeganie zasad BHP na zakładzie;
  • doświadczenie będzie zaletą;
  • gotowość do wyjazdu od zaraz.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie z podstawowym wyposażeniem;
  • niemiecką umowę o pracę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia;
  • ubranie robocze i środki ochronne;
  • dokładne szkolenie z produkcji, obsługi maszyn i zasad BHP;
  • przyjazny, międzynarodowy zespół.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń pod adres:

Beschaftigung@germanymail.com

Prosimy o zamieszczenie dopisku w tytule: „Niemcy praca na produkcji kanapek, Rostock”. Odpowiemy na wybrane zgłoszenia.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-niemczech-na-produkcji-kanapek-bez-jezyka-rostock/

Nr ogł.: 43457177d14379b3

6 komentarzy aby “Oferta pracy w Niemczech na produkcji kanapek bez języka od zaraz Rostock”

  1. Agnieszka dn. 23 kwietnia 2016 @ 14:56

    Niemcy praca na produkcji kanapek, Rostock”.

  2. Agnieszka dn. 23 kwietnia 2016 @ 14:57

    Jestem zainteresowana ofertą pracy moj num 573 064 831

  3. Agnieszka dn. 23 kwietnia 2016 @ 14:58

    gotowa do wyjazdu od zaraz moj num 573064 831

  4. Krystian96 dn. 26 kwietnia 2016 @ 15:46

    Witam jesteśmy zainteresowani pracą. Jest nas trzech mężczyzn mamy własny samochód możemy rozpocząć prace od zaraz. Proszę o kontakt nr. 665742515 Pozdrawiam

  5. majewski636 dn. 9 maja 2016 @ 19:31

    Witam jestem zainteresowany pracom mam doświadczenie jestem pracowitym zdrowym trzydziestolatkiem znam dobrze język Angielski proszę o kontakt 48 533431714 lub na e-maila majewski636@gmail.com

  6. Mateusz Ewa dn. 15 maja 2016 @ 18:04

    Witam! Jesteśmy zainteresowani propozycja pracy u Państwa. Posiadamy aktualne książeczki sanepidoskie, prawo jazdy kategoria B i własny samochód, posiadamy zaświadczenia o niekaralności. Jesteśmy młodzi i chętni do pracy. Telefon: Mateusz 667308892 Ewa 733707698