€ 1470 euro miesięcznie brutto

Praca Niemcy bez języka dla par na produkcji opakowań w Hamburgu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Opublikowany: 7 marca 2016 22:32
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
produkcja-opakowan-kartonowych2

Poszukiwane pary na produkcję opakowań kartonowych w Hamburgu. Oferta pracy w Niemczech dla Polaków, bez znajomości języka. Zatrudnienie na podstawie stabilnej umowy z dobrym wynagrodzeniem.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Miejsce pracy: Niemcy, Hamburg.

Pensja: 1470 euro miesięcznie brutto.

Zadania na stanowisku:

  • obsługa nieskomplikowanych maszyn produkcyjnych;
  • cięcie, składanie oraz klejenie kartonów;
  • bieżąca kontrola jakości nadruków na kartonach.

Wymagania:

  • mile widziane pary;
  • umiejętność szybkiej pracy;
  • możliwość wyrobienia nadgodzin;
  • gotowość do pracy zmianowej;
  • motywacja do pracy;
  • dobre zdrowie, sprawność;
  • uprzejmość, komunikatywność;
  • odpowiedzialne podejście do zadań.

Oferujemy:

  • wprowadzenie w obowiązki, szkolenie;
  • umowa o pracę z dostępem do świadczeń socjalnych oraz ubezpieczenia medycznego;
  • pracę na początek na 3 miesiące, później możliwość przedłużenia umowy;
  • zakwaterowanie płatne.

Aplikacje:
Zapraszamy do składania aplikacji w formie LM oraz CV pod adres mailowy:

arbeiteinstellen@job4u.com

W temacie wiadomości prosimy wpisać: „Produkcja opakowań, Hamburg”.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-na-produkcji-opakowan-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-hamburg/

wyświetleń: 2780, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 92556ddcec73dd21

6 komentarzy aby “Praca Niemcy bez języka dla par na produkcji opakowań w Hamburgu”

  1. Damian i Ania dn. 8 marca 2016 @ 10:12

    Witam,
    Jesteśmy parą 24, 22 lata, bez nałogów, gotowi do wyjazdu od zaraz. Damian – j. angielski na poz. bardzo dobrym w mowie i piśmie, j. niemiecki na poz. podstawowym. Ania – w trakcie nauki języków. Potrafimy pracować zespołowo, jesteśmy otwarci na wyzwania. Oboje posiadamy prawo jazdy kat. B, w razie potrzeby możliwość zorganizowania własnego transportu. Bylibyśmy zainteresowani wyjazdem i pracą od zaraz (także w nadgodzinach i godzinach nocnych). Prosimy o kontakt pod nr +48 533 123 420 lub +48 797 753 650.

  2. Witam. Jesteśmy wraz z mężem zainteresowani pracą. Prosimy o kontakt 691565285

  3. Angelika dn. 10 marca 2016 @ 18:32

    Witam, wraz z moim chłopakiem jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą pracy na stanowisku „Produkcja opakowań Hamburg.” jesteśmy dyspozycyjni od zaraz. mamy także doświadczenie na produkcji w Niemczech. Tel.+48739426155 Angelika i Krzysztof

  4. Witam.
    Jestem zainteresowana ofertą pracy na stanowisku „produkcja opakowań Hamburg.
    Bardzo chętnie podejmę pracę w nadgodzinach. tel. 015213295703

  5. Witam.Jestem zainteresowana ofertą. 48739668158

  6. Dawid i Magda dn. 29 kwietnia 2016 @ 19:47

    Witam
    razem z dziewczyną jesteśmy zainteresowany państwa oferta
    w tej chwili pracujemy w Holandi i chcemy zacząć prace w Niemczech
    prosił bym o kontakt na numer +31613214936
    dziękuje pozdrawiam

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.