€ do uzgodnienia

Ogrodnictwo 2017 od zaraz praca w Niemczech bez języka przy kwiatach Straelen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Straelen
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 31 sierpnia 2017 02:33

Zatrudnimy w Straelen przy kwiatach z zakwaterowaniem bezpłatnym. Od zaraz Niemcy praca sezonowa 2017 w ogrodnictwie dla kandydatów bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: pracownik sezonowy w ogrodnictwie

Miejsce pracy: Straelen, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • jest to praca w firmie ogrodniczej znajdującej się blisko holenderskiej granicy
  • zadaniem pracownika będzie pielęgnacja roślin i sadzonek kwiatów

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • chęć i motywacja do podjęcia zatrudnienia w ogrodnictwie
  • pracowitość i zaangażowanie

Oferujemy:

  • pracę w Niemczech na podstawie umowy zlecenia
  • zatrudnienie od zaraz na sezon
  • zapewnione przez pracodawcę bezpłatne zakwaterowanie w domkach jednorodzinnych
  • darmowe dojazdy do pracy i z powrotem

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, jeżeli jesteście zainteresowani powyższą ofertą prosimy o wysyłanie zgłoszeń aplikacyjnych na adres:

bde-bde@wp.pl

Możliwy jest również kontakt telefoniczny pod numerem: 95 757 97 57

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-sezonowa-praca-niemcy-przy-kwiatach-w-ogrodnictwie-bez-jezyka-straelen/

Nr ogł.: 94059a737d8cce0d