€ 9 e/h brutto

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech od zaraz zbiory winogron bez języka Neuwied

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Neuwied
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 11 października 2016 03:38

Poszukiwane osoby do sezonowej pracy w Niemczech bez znajomości języka i doświadczenia. Zatrudnienie w winnicy z Neuwied od zaraz przy zbiorach winogron. Na miejscu zapewnione jest zamieszkanie bezpłatne.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Miejsce zatrudnienia: Neuwied

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: 9 euro brutto

Opis stanowiska:

  • pracownik obcina sekatorem kiście winogron i wkłada do skrzynek
  • do zadań należy także dbanie o porządek

Wymagania:

  • dobra kondycja
  • zręczność i umiejętność szybkiej pracy
  • dostępność od zaraz na okres 5-6 tygodni
  • możliwość przyjazdu własnym samochodem
  • gotowość podjęcia pracy w różnych warunkach pogodowych
  • własna odzież dostosowana do zmiennej pogody

Oferujemy:

  • bezpłatne zamieszkanie w domkach
  • zatrudnienie sezonowe od zaraz
  • umowę tymczasową dla osób nastawionych na dodatkowy zarobek

Aplikacja:

Szanowni kandydaci zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Niemcy praca sezonowa przy zbiorach winogron, Neuwied” należy przesłać na adres e-mail: Beschaftigung@germanymail.com.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-jezyka-sezonowa-praca-w-niemczech-przy-zbiorach-winogron-od-zaraz/

wyświetleń: 2587, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 31557f8e59ae26f9

5 komentarzy aby “Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech od zaraz zbiory winogron bez języka Neuwied”

  1. dzien dobryjestem zajnteresowana ofe rta zbiory winogron nr tel 509795378 dziekuje

  2. Elzbieta Brandys dn. 19 października 2016 @ 14:41

    Witam,

    Jestem zainteresowana praca przy zbiorach winogron, prosze o kontakt na numer telefonu: 601876269

  3. jesteśmy zainteresowani podjąć prace od zaraz proszę o kontakt

  4. jestem zainteresowany pracom z dziewczynom od zaraz

  5. Bartłomiej Kieroński dn. 14 lutego 2017 @ 17:20

    Proszę o kontakt. Jestem w stanie podjąć się pracy w państwa gospodarstwie od zaraz .Czekam na kontakt.

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.