€ 9,50 /h brutto + zakwaterowanie

Oferta pracy w Niemczech bez języka jako żywa maskotka od zaraz Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bremen
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 31 sierpnia 2017 02:30

Propozycja fizycznej pracy w Niemczech dla 8 kandydatów bez znajomości języka. Od zaraz zatrudnimy w Bremen jako żywa maskotka do rozdawania ulotek na terenie galerii handlowej.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce pracy: Bremen, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 9,50 euro za godzinę brutto

Liczba wakatów: 8

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na rozdawaniu ulotek na terenie galerii handlowej w stroju maskotki
  • zadaniem pracownika będzie również robienie zdjęć z klientami, głównie dziećmi

Wymagania:

  • dobra kondycja
  • brak uzależnień
  • przychodzenie na czas
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • pracowitość i zaangażowanie
  • dobry kontakt z dziećmi
  • dyspozycyjność od zaraz

Oferujemy:

  • dobre zarobki
  • bezpłatne zakwaterowanie na miejscu
  • zatrudnienie w Niemczech z okresem próbnym
  • dojazdy do pracy
  • opiekę rezydenta
  • możliwość wypracowywania nadgodzin

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą zapraszamy do wysyłania zgłoszeń, najlepiej w języku niemieckim na adres:

dringende-arbeit@europe.com

W tytule należy wpisać: maskotka 08/2017

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-dam-fizyczna-prace-w-niemczech-od-zaraz-jako-zywa-maskotka-bremen/

wyświetleń: 1080, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 34359a73a87ef3e8