€ 10,20 EUR/h

Oferta pracy w Niemczech od zaraz 2018 bez języka na magazynie z odzieżą Großbeeren

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Großbeeren
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 30 października 2018 21:26

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka na magazynie z odzieżą. Zatrudnienie 2018 w Großbeeren od zaraz dla Polaków przy kompletowaniu oraz pakowaniu zamówień.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Großbeeren, Niemcy.

Stawka godzinowa: 10,20 EUR/h.

Start: od zaraz.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie zamówień za pomocą skanera;
  • przeksięgowywanie zwrotów w systemie zarządzania towarów;
  • układanie towarów na regałach;
  • inne zadania zlecone przez kierownika;
  • praca na 3 zmiany – 6:00-14:00, 14:00-22:00 i 22:00-6:00.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie na magazynie i w logistyce;
  • chęć i umiejętność pracy zespołowej;
  • gotowość do pracy zmianowej i w weekendy;
  • odpowiedzialność;
  • przykładanie się do pracy;
  • optymizm i kultura osobista.

Oferujemy:

  • wysokie zarobki;
  • stabilne zatrudnienie w znanym na całym świecie sklepie online;
  • dodatki za zmiany nocne, premie świąteczne, świadczenie urlopowe;
  • umowę na 140 godzin miesięcznie;
  • pomoc polskiego koordynatora na miejscu;
  • wsparcie we wszelkich formalnościach;
  • dokładne przeszkolenie pracownicze;
  • przyjazną atmosferę;
  • chętnie przyjemy też grupy.

Aplikacje:

Zachęcamy do wysyłania aplikacji pod adres:

aplikacja-spandau@primajob.de z dopiskiem w temacie: „oferta pracy w Großbeeren”. W wiadomości prosimy zaznaczyć, że wiadomość jest kierowana do Pani Marty Borkowski.

Będziemy kontaktować się z wybranymi osobami.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-praca-niemcy-od-zaraz-na-magazynie-z-odzieza-w-grosbeeren-2018/

wyświetleń: 734, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 4955bd8ba47c5cad