€ 12,84/h

Dla par praca w Niemczech od zaraz bez języka pakowanie czekoladek Lipsk

  • Kraj: Polska
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 30 października 2018 21:30

Od zaraz zatrudnimy pary do pakowania czekoladek w fabryce z Lipska. Ciekawa praca w Niemczech bez znajomości języka i doświadczenia na podobnym stanowisku. Dysponujemy 6-cioma wolnymi miejscami.

Stanowisko: pakowacz pralin.

Lokalizacja: Lipsk.

Zarobki: 12,84 EUR/h brutto.

Ilość miejsc: 6.

Start: od zaraz.

Zakres obowiązków:

  • prosta i niewymagająca praca przy pakowaniu pralinek do plastikowych tacek;
  • przeprowadzanie kontroli jakości;
  • zadania mają charakter powtarzalny.

Wymagania:

  • zręczność, sprawność manualna;
  • zaletą będzie doświadczenie na produkcji spożywczej;
  • mile widziane zgłoszenia od par;
  • dokładne wykonywanie zadań;
  • dobra organizacja pracy własnej;
  • przykładanie się do pracy;
  • predyspozycje do zadań powtarzalnych;
  • punktualne przychodzenie na swoje zmiany.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę na czas określony z możliwością przedłużenia dla najlepszych;
  • pracę do końca roku;
  • zakwaterowanie płatne 150 euro miesięcznie;
  • bardzo dobre zarobki;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • możliwość wykupienia tanich obiadów w stołówce pracowniczej/

Dla kandydatów:
CV ze zdjęciem i kilka słów na swój temat prosimy wysyłać pod adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem w temacie wiadomości: „Pakowanie pralin czekoladowych, Lipsk/10/2018”.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-praca-w-niemczech-od-zaraz-dla-par-przy-pakowaniu-pralin-lipsk/

wyświetleń: 916, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 4885bd85c24ca680