€ 12,00 brutto/h

Bez języka sezonowa praca Niemcy zbiory szparagów kwiecień 2024 Selfkant

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Selfkant
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 listopada 2023 17:12

Ogłoszenie aktualnej od kwietnia 2024 sezonowej pracy w Niemczech. Zatrudnienie w Selfkant dla pracowników sezonowych bez znajomości języka przy zbiorach szparagów. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Selfkant.

Wynagrodzenie: 12,00 € brutto na godz.

Start: od kwietnia 2024.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie głównie dla kobiet – gospodynie domowe, uczniowie, renciści i studenci;
  • zadaniem pracownika będzie zbieranie szparagów;
  • wykonywanie prac pielęgnacyjnych.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • chęć podjęcia pracy od kwietnia 2024;
  • dowód osobisty lub paszport;
  • kwestionariusz dotyczący obowiązku ubezpieczenia;
  • mile widziana prawo jazdy;
  • własne naczynia kuchenne i ręczniki;
  • odzież roboczą oraz przeciwdeszczową i buty ochronne.

Oferujemy:

  • pracę przez 6 dni w tygodniu;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • zakwaterowanie w cenie 77 € na tydzień;
  • dwa razy w tygodniu zapewniony transport na zakupy do sklepów.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail:

anna@spargelhof-hensgens.de

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-sezonowa-2024-przy-zbiorach-szparagow-bez-jezyka-od-kwietnia-w-selfkant/

Nr ogł.: 123655cc8e40392f