€ 12,41 brutto/h

Bez języka sezonowa praca Niemcy od zaraz przy zbiorach szparagów w Lübbenau

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lübbenau
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 8 kwietnia 2024 15:08
  • Wygasa: 8 dni, 12 godzin

Ogłoszenie aktualnej od zaraz sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach szparagów. Zatrudnienie w gospodarstwie rolnym na terenie Lübbenau bez znajomości języka. Zakwaterowanie będzie zapewniał pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Lübbenau.

Wynagrodzenie: 12,41 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie w niemieckim gospodarstwie rolnym;
  • zbieranie szparagów na polu oraz ich sortowanie na hali;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych przez pracodawcę.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • odpowiednie tempo pracy;
  • zdolność do pracy w zespole;
  • zaangażowanie;
  • mile widziane doświadczenie;
  • dobre zdrowie;
  • odpowiednia odzież i obuwie robocze.

Oferujemy:

  • zorganizowanie wyjazdu w ramach Assistance;
  • zatrudnienie na dwa miesiące;
  • niemiecką umowę;
  • wypłatę raz w miesiącu na konto.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: 134 463 295 (poniedziałek – piątek w godzinach od 08:00 do 16:00) lub poprzez formularz na stronie:

Źródło: praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-przy-zbiorach-szparagow-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-lubbenau/

Nr ogł.: 6866613a379a55cf