€ do uzgodnienia

Od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka na budowie remonty-wykończenia Bonn

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bonn
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 5 marca 2020 20:08

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech dla Polaków na budowie przy remontach i wykończeniach. Zatrudnienie w Bonn dla budowlańców bez znajomości języka.

Stanowisko: pracownik budowlany.

Lokalizacja: Bonn.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika na tym stanowisku będzie praca na budowie przy remontach i wykończeniach.

Wymagania:

  • pracowitość;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • zatrudnienie dla osób, które posiadają Gewerbe albo firmę w Polsce, gdyż wymagane jest wystawienie faktury do otrzymanie wynagrodzenia;
  • posiadanie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • pracę do podjęcia od zaraz;
  • atrakcyjne warunki finansowe – do uzgodnienia na godziny albo pracę akordową;
  • solidnego i sprawdzonego pracodawcę;
  • legalne zatrudnienie.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą na budowie proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu:

017686814309 (Robert Wanago).

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-na-budowie-bez-jezyka-przy-remontach-wykonczeniach-bonn/

Nr ogł.: 6335e613d3d93aa8