€ 13 - 15 brutto/h

Oferta pracy w Niemczech od zaraz na magazynie zabawek bez języka Poczdam

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Poczdam
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 1 grudnia 2022 21:36

Hurtownia z Poczdamu potrzebuje od zaraz magazynierów do pracy w Niemczech. Zatrudnienie na magazynie zabawek bez znajomości języka. Zakwaterowanie będzie organizował pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Poczdam.

Wynagrodzenie: 13 – 15 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • dbanie o porządek w miejscu pracy i odpowiednie zatowarowanie;
  • cykliczne liczenie towarów i raportowanie;
  • zbieranie produktów zgodnie z zamówieniami;
  • pakowanie przesyłek;
  • aktualizacja danych w systemie komputerowym;
  • rozładowywanie dostaw;
  • wykonywanie prac zlecanych przez przełożonego.

Wymagania:

  • zdolność do pracy w zespole;
  • chęć brania nadgodzin;
  • przyjazne nastawienie;
  • wydajność;
  • solidne i odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę na 3 miesiące z próbne z opcją przedłużenia dla najlepszych pracowników;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • zatrudnienie w systemie zmianowym;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • przeszkolenie pracownicze;
  • dodatki do wynagrodzenia.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe należy wysyłać w jednej wiadomości.

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych można kierować na adres e-mail: arbeiteinstellen@germanymail.com z podaniem tytułu: Hurtownia zabawek | Poczdam 2022

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-na-magazynie-z-zabawkami-hurtownia-poczdam/

wyświetleń: 279, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 62663890853e112a