€ 18 na godz.

Bez języka praca w Niemczech na budowie przy wykończeniach od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 26 października 2019 02:06

Od zaraz poszukiwane osoby do pracy w Niemczech na budowie przy wykończeniach. Zatrudnienie w Hamburgu bez znajomości języka dla budowlańców z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik budowlany.

Lokalizacja: Hamburg.

Wynagrodzenie: 18 Eur na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie praca przy wykończeniach nowych mieszkań, np. malowanie, kładzenie płytek itp.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia w pracach przy wykończeniach;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz.

Oferujemy:

  • bez;pośrednią umowę z niemieckim pracodawcą;
  • rozliczenie godzinowe fakturami;
  • odpłatne zakwaterowanie w cenie 5 Eur na dzień od osoby (4 osoby – 600 Eur miesięcznie);
  • możliwość wyrobienia nadgodzin;
  • dojazdy samochodem pracowników;
  • zatrudnienie minimum na rok z perspektywą wieloletniej współpracy;
  • zatrudnienie od zaraz.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na budowie w Niemczech przy wykończeniach proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: +48 602 218 835.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-oferta-pracy-w-niemczech-na-budowie-przy-wykonczeniach-hamburg/

Nr ogł.: 8665db2fbee12bb9