€ 15 - 18 brutto

Bez języka oferta pracy w Niemczech od zaraz sprzątanie kliniki Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 12 lutego 2024 17:25

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech dla Polaków. Zatrudnienie w Stuttgarcie bez znajomości języka przy sprzątaniu i dezynfekcji kliniki stomatologicznej. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Stuttgart.

Wynagrodzenie: 15 – 18 € brutto na godz. w zależności od kwalifikacji i znajomości języka.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • dbanie o wysoki poziom czystość i dezynfekowanie pomieszczeń w klinice stomatologicznej;
  • odkurzanie, mycie podłóg, czyszczenie powierzchni i sprzętu medycznego, opróżnianie koszy na śmieci;
  • dbanie o czystość w łazienkach;
  • współpracowanie z personelem medycznym.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • dobre zdrowie;
  • mile widziane doświadczenie;
  • zaletą będzie umiejętność przestrzegania zasad BHP i umiejętność dezynfekcji;
  • atutem będzie komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • elastyczny grafik;
  • zakwaterowanie w cenie około 200 € za pokój;
  • pomoc koordynatora przy załatwianiu spraw formalnych.

Aplikacja:

CV oraz LM z aktualnymi danymi i zgodą na przetwarzanie danych osobowych można kierować na adres e-mail:

zuver-pl@inbox.eu z dopiskiem: sprzątanie klinki 02/2024

Źródło: https://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/stuttgart-praca-niemcy-od-zaraz-przy-sprzataniu-klinki-bez-znajomosci-jezyka-dla-sprzataczek-sprzataczy/

Nr ogł.: 45865ca211788f45