€ 2900 brutto/mc

Bez języka Niemcy praca od zaraz kierowca kat.B jako dostawca zakupów Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 12 lutego 2024 17:24

Zatrudnienie w Kolonii dla kierowcy kat.B bez znajomości języka. Aktualna od zaraz praca w Niemczech jako dostawca zakupów. Zakwaterowanie darmowe będzie zapewnione przez pracodawcę.

Stanowisko: kierowca kat. B.

Lokalizacja: Kolonia.

Wynagrodzenie: 2900 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • dostarczanie towarów;
  • stawianie się na magazynie o określonej porze i załadowywanie przygotowywanych zamówień na samochód;
  • ustalanie, jak będzie przebiegała trasa dostaw;
  • dostarczanie zakupów dla klientów i pobieranie płatności.

Wymagania:

  • punktualność;
  • dokładne wykonywanie zadań;
  • aktywne prawo jazdy kat. B;
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • odznaczanie się wysoką kulturą osobistą;
  • dyspozycyjność od zaraz.

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz na podstawie niemieckiej umowy o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • legalne zatrudnienie wraz z ubezpieczeniem i świadczeniami socjalnymi;
  • zdalną rekrutację;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw formalnych;
  • darmowe zakwaterowanie.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w języku niemieckim, wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych można kierować na adres e-mail:

dringende@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: kierowca-kat-b/02/24

Źródło: https://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-bez-jezyka-dla-kierowcy-kat-b-dostawcy-zakupow-w-kolonii/

wyświetleń: 106, dzisiaj: 2

Nr ogł.: 92665ca289f756ee

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.