€ 9.50

Praca Niemcy na magazynie dla par od zaraz bez znajomości języka Monachium

  • Kraj: Germany
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Opublikowany: 28 maja 2015 05:28
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
hurtownia-zabawek1

Hurtownia zabawek z Monachium poszukuje od zaraz par do pracy w Niemczech przy zbieraniu zamówień na magazynie bez znajomości języka. Zatrudnienie na okres 6 miesięcy z zakwaterowaniem.

Stanowisko: magazynier
Miejsce pracy: Monachium
Zarobki: 9,50 brutto/h euro
Liczba miejsc: 4
Start: początek czerwca 2015

Zadania:
– komisjonowanie towaru, zbieranie zamówień
– pakowanie zabawek do wysyłki
– wprowadzenie aktualnych stanów magazynowych do komputera
– inwentaryzacje towaru

Wymagania:
– doświadczenie na magazynie
– siła i sprawność fizyczna
– brak lęku wysokości
– nieposzlakowana opinia, zaświadczenie o niekaralności
– duża motywacja do pracy

Oferujemy:
– umowę z niemiecką firmą na okres 6 miesięcy
– atrakcyjne zarobki plus premie za nadgodziny i zmiany nocne
– pełen pakiet socjalny
– wsparci i pomoc koordynatora / tłumacza na miejscu

Zgłoszenia w postaci CV i LM proszę wysyłać na nasz adres:

ogłoszenie @ wygasło

wyświetleń: 2138, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 7085566893bf390b