€ 11,15 euro brutto/h plus dieta

Oferta pracy w Niemczech na budowie bez języka Monachium glazurnik/płytkarz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 31 lipca 2015 03:07

Oferujemy pracę w Niemczech na budowie centrum handlowego w Monachium. Zatrudnienie od zaraz na stanowisku glazurnik – płytkarz bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Glazurnik – Płytkarz

Lokalizacja: Monachium

Stawka godzinowa: 11,15 euro brutto/h plus dieta

Obowiązki:

  • prace budowlane związane z układaniem glazury i płytek
  • fugowanie
  • przygotowywanie miejsca pracy
  • dbanie o porządek

Oczekiwania:

  • doświadczenie budowlane poparte referencjami
  • dokładność, precyzja
  • znajomość nowoczesnych technik budowlanych

Oferta:

  • atrakcyjne zarobki
  • zatrudnienie na niemieckiej umowie z ubezpieczeniem i odprowadzaniem składek
  • zorganizowane bezpłatne miejsce zamieszkania

Aplikacja:
Osoby spełniające wyżej wymienione wymagania prosimy o przesłanie CV oraz LM na poniższy adres:

ogloszenie@wygaslo
W tytule wiadomości należy wpisać: Budowa centrum handlowego, Monachium

wyświetleń: 1702, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 5955bac55e69c50