€ 11 euro brutto/h

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz magazyn z AGD bez języka Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 29 lipca 2016 23:05

Magazyn hurtowni z małym AGD w Dortmundzie przyjmie od zaraz osoby do kompletowania zamówień. Praca w Niemczech bez znajomości języka, zorganizowana w trybie zmianowym.

Stanowisko: pracownik magazynu.

Miejsce pracy: Dortmund.

Wynagrodzenie: 11 euro/h brutto plus 1,50 do każdej godziny za pracę na noce.

Start: od zaraz.

Numer referencyjny: magazyn-małegoAgd08/16.

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • jest to praca w hurtowni małego sprzętu AGD (suszarki, lokówki, czajniki itp.);
  • kompletowanie zamówień dla klientów hurtowni;
  • towary muszą być zbierane według konkretnego klucza;
  • obsługa systemu komputerowego.

Oczekiwania wobec pracowników:

  • mile widziane będzie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • dobra organizacja własnego czasu pracy;
  • szybkie przyswajanie wiedzy;
  • umiejętność obsługi komputera – szczególnie pisanie i proste programy;
  • sumienne podejście do pracy;
  • umiejętność pracy samodzielnej oraz w grupie;
  • odpowiedzialne podejście do zatrudnienia.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na 3 miesiące próbne, później możliwość przedłużenia;
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko;
  • możliwość skorzystania z zakwaterowania płatnego w cenie 200-300 euro za miesiąc;
  • dokładne przeszkolenie oraz pomoc w zaadoptowaniu się na stanowisku;
  • miłą atmosferę.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania CV (najlepiej w języku niemieckim) pod adres mailowy:

  • dringende@europe.com

W temacie prosimy wpisać podany powyżej numer referencyjny.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-od-zaraz-na-magazynie-malego-agd-bez-znajomosci-jezyka-dortmund/

wyświetleń: 1889, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 751579b41ce363fd