€ 10,50 - 13,50 brutto/h

Oferta pracy w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu kina bez języka w Berlinie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 7 października 2019 22:10

Bez znajomości języka potrzebne osoby do pracy w Niemczech przy sprzątaniu kina. Oferta z Berlina dla sprzątaczy-sprzątaczek aktualna od zaraz. Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 10,50 – 13,50 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie sprzątanie sal projekcyjnych, np. mycie podłóg, odkurzanie, wymiatanie popcornu itp.;
  • dbanie o porządek w sali restauracyjnej, toaletach i poczekalni.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • zaletą będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • rzetelność;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym;
  • możliwość pracy również wieczorami.

Oferujemy:

  • niemiecka umowę o pracę;
  • pełny etat;
  • najpierw zatrudnienie na okres próbny z możliwością jej przedłużenia;
  • dokładne szkolenie pracownicze;
  • zakwaterowanie w cenie 220 Eur mc – zamieszkanie zapewnione tylko na czas trwanie okresu próbnego, a potem należy sobie poszukać mieszkania we własnym zakresie;
  • pomoc koordynatora.

Aplikacja:

CV prosimy wysłać na adres: pl.stellenanzeige@contractor.net z podaniem tytułu wiadomości: Sprzątanie kina/Berlin + imię i nazwisko.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz-sprzatanie-kina-berlin/

wyświetleń: 663, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 7585d9b7c2306075