€ 2650 brutto/mc

Oferta pracy w Niemczech bez języka na produkcji kanapek od zaraz fabryka Brema

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Brema
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 21 listopada 2023 17:13

Bez znajomości języka do podjęcia praca w Niemczech dla pracowników produkcji. Zatrudnienie w fabryce z Bremy od zaraz na produkcji kanapek oraz wrapów. Zakwaterowanie darmowe będzie organizował pracodawca.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Brema.

Wynagrodzenie: 2650 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • składanie kanapek i wrapów na podstawie wytycznych;
  • obsługiwanie maszyn i urządzeń produkcyjnych;
  • sprawdzanie jakości gotowych produktów.

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • zaangażowane i dokładne wykonywanie zadań;
  • odpowiedzialność;
  • zmotywowanie i chęci do pracy w Niemczech;
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego i posiadanie doświadczenia.

Oferujemy:

  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • zatrudnienie na pełny etat, czyli 40 godzin tygodniowo;
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansowania;
  • przeszkolenie wprowadzające.

Aplikacja:

Zgłoszenia z zaznaczeniem odpowiedniej opcji prosimy wysyłać poprzez formularz dostępny na stronie:

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-w-niemczech-przy-produkcji-kanapek-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-w-fabryce-z-bremy/

Nr ogł.: 344655cc67c0c61b