€ 1400 euro/miesiąc

Oferta pracy w Niemczech kurier – kierowca kat.B rozwożenie przesyłek Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 2 września 2015 04:56

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech na stanowisku kuriera dla kierowców kat.B. Zatrudnienie w Hamburgu przy rozwożeniu przesyłek. Pracodawca wymaga znajomości języka niemieckiego przynajmniej na stopniu podstawowym.

Stanowisko: Kurier – Kierowca kat.B

Miejsce zatrudnienia: Hamburg

Wynagrodzenie: 1400 euro miesięcznie

Obowiązki:

  • pracownik dba o samochód służbowy i pilnuje paczek
  • zadaniem będzie rozwożenie paczek do adresatów i zbieranie potwierdzeń odbioru
  • zadania będą wykonywane na określonym terenie
  • dbanie o dobre imię firmy

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego przynajmniej w stopniu podstawowym
  • prawo jazdy kat. B oraz praktyczna umiejętność prowadzenia samochodu
  • zaświadczenie o niekaralności
  • dobra orientacja w terenie
  • punktualność, dyspozycyjność
  • godne reprezentowanie firmy
  • wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • pracę od poniedziałku do piątku plus jedna sobota w miesiącu
  • zapewnione ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek
  • pojazd służbowy
  • zorganizowane odpłatne miejsce zamieszkania

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszenia z CV na adres:

OGŁOSZENIE NIEAKTUALNE

wyświetleń: 1602, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 75555c36dc305b81