€ do uzgodnienia

Lipsk na magazynie Niemcy praca od zaraz bez języka kompletowanie zamówień

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 2 września 2015 04:53

Hurtownia spożywcza z Lipska zatrudni pracowników do kompletowania zamówień na magazynie. Niemcy praca od zaraz bez znajomości języka niemieckiego dla Polaków.

Zadania:
– kompletowanie towaru na palety zgodnie z zamówieniem
– obsługa wózka widłowego o krótkich widłach, długich widłach oraz niskiego unoszenia
– obsługa wózka ręcznego
– praca ze skanerem

Wymagania:
– duża sprawność fizyczna
– dobre zdrowie
– uprawnienia na prowadzenie wózka widłowego
– gotowość do podjęcia pracy od zaraz
– możliwość podjęcia pracy dwuzmianowej
– odpowiedzialność i dokładność

Oferujemy:
– pracę w hurtowni o ugruntowanej pozycji na rynku
– stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
– zakwaterowanie niedaleko zakładu pracy
– atrakcyjne zarobki
– premię uzależnioną od wyników

Aplikacja:

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV na adres:

ogłoszenie wygasło!

wyświetleń: 1475, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 66555c390f33a04a