€ 9,50 za godzinę brutto

Od zaraz sezonowa praca Niemcy zbiory warzyw bez znajomości języka Prenzlau

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Prenzlau
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 28 października 2016 00:16

Ogłoszenie pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka i doświadczenia. Zatrudnienie od zaraz przy zbiorach kapusty i dyni z zakwaterowaniem bezpłatnym.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Lokalizacja: okolice Prenzlau

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 9,50 euro brutto za godzinę

Czas trwania umowy: 3 tygodnie

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna na polu polegająca na zbiorach kapusty i dyni

Wymagania:

  • dostępność na okres 3 tygodni
  • dobra organizacja
  • pracowitość i zaangażowanie
  • gotowość do pracy w wymiarze 8-12 godzin dziennie
  • dobra kondycja
  • wytrzymałość i siła fizyczna

Oferujemy:

  • bezpłatne miejsce do zamieszkania na miejscu
  • ubezpieczenie pracownicze
  • pomoc koordynatora mówiącego po polsku

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zgłoszenie zawierające CV w języku niemieckim lub polskim należy wysłać na adres:
neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Sezonowa przy zbiorach dyni i kapusty – Prenzlau 2016.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-od-zaraz-przy-zbiorze-dyni-i-kapusty-prenzlau/

Nr ogł.: 345811d740c6a6d

2 komentarze aby “Od zaraz sezonowa praca Niemcy zbiory warzyw bez znajomości języka Prenzlau”

  1. Jestem zainteresowana waszą ofertą.

  2. Jaroslaw Olszowka dn. 10 lutego 2017 @ 14:30

    Jestem zainteresowany praca prosze o kontakt to moj numer 516738629