€ 13,20 euro/h brutto

Praca w Niemczech 2018 od zaraz sprzątanie autobusów bez znajomości języka Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 7 czerwca 2018 00:03

Oferujemy pracę w Niemczech przy sprzątaniu tramwajów i autobusów. Możliwość zatrudnienia 2018 od zaraz w Monachium dla kandydatów bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: sprzątacz, sprzątaczka

Lokalizacja: Monachium, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: 13,20 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna w godzinach nocnych polegająca na sprzątaniu tramwajów i autobusów znajdujących się na zajezdni
  • zadaniem pracownika będzie mycie okien, dezynfekcja, wynoszenie śmieci, niekiedy mycie tapicerki oraz zgłaszanie uszkodzeń

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • dobra kondycja
  • energia i chęć do pracy
  • dokładne i staranne wykonywanie zadań
  • umiejętność współpracy w grupie
  • pracowitość i sumienność
  • możliwość pracy w nocy

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy
  • wsparcie konsultanta
  • pomoc w załatwianiu formalności
  • zakwaterowanie na miejscu za 150-250 euro miesięcznie w zależności od standardu oraz położenia
  • pracę w pełnym wymiarze godzin

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysyłanie zgłoszeń, najlepiej w języku niemieckim ze zdjęcie na adres:

dringende-arbeit@europe.com z dopiskiem „Sprzątanie autobusów i tramwajów, Monachium 06/18”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-bez-jezyka-przy-sprzataniu-autobusow-monachium/

wyświetleń: 1811, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 6695b145c14da8ad