€ 9,20/h brutto

Od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka na magazynie z zabawkami Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 18 stycznia 2016 20:41

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz, na magazynie przy zbieraniu zamówień. Zatrudnienie w Lipsku, bez znajomości języka niemieckiego. Dobre zarobki oraz pomoc we wszelkich formalnościach.

Stanowisko: Magazynier.

Miejsce: Lipsk, Niemcy.

Stawka godzinowa: 9,20 euro godzinę pracy brutto.

Wolnych wakatów: 2.

Zadania na stanowisku:

  • kompletowanie towaru zgodnie z zamówieniem;
  • przygotowanie do wysłania – pakowanie, kontrola jakości itp.

Oczekujemy:

  • umiejętności pracy zespołowej;
  • realizacji zadań zgodnie w wytycznymi;
  • umiejętność szybkiego uczenia;
  • punktualność i uczciwość;
  • dobrego stanu zdrowia i sprawności fizycznej.

Oferujemy:

  • pracę w przyjaznym środowisku;
  • pomoc w załatwianiu formalności;
  • wsparcie w znalezieniu zakwaterowania;
  • szkolenia wprowadzające;
  • stabilne zatrudnienie;
  • odprowadzanie składek i ubezpieczenie.

Jak aplikować:
Zapraszamy do wysyłania swoich aplikacji zawierających CV drogą mailową. Prosimy w temacie wiadomości zawrzeć słowa: „Praca na magazynie z zabawkami, Lipsk”.

Prosimy również o załączenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-lipsk-na-magazynie-z-zabawkami/

wyświetleń: 3524, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 820569d2b74e82e9

10 komentarzy aby “Od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka na magazynie z zabawkami Lipsk”

  1. adrian byłbym zainteresowany tom ofertom posiadam doswiadczenie pacy na magazynie aktualnom ksiązecke sanepidowskom jestem osobom otwartom łatwo nawiazuje kontakt z ludmi otwartom na nowe wyzwania nr tel 536309443

  2. Zaomteresowany dn. 18 stycznia 2016 @ 22:40

    Witam wraz z kolega jestesmy zainteresowani ta oferta pracy, spelniamy wymogi rekrutacyjne.

  3. Witam jestem zainteresowany praca. 3 lata byłem magazynier em na składzie budowlanym. Jestem osobą komunikatywna. Kontakt. 509982878

  4. Praca na magazynie z zabawkami, Lipsk”. dn. 20 stycznia 2016 @ 10:58

    Jestem zainteresowany tą ofertą pracy posiadam doświadczenie w pracy w Niemczech.

  5. Witam, razem z chłopakiem jesteśmy zainteresowani ofertą pracy. Bardzo chcieli byśmy pracować w Niemczech. Pracowaliśmy już w Niemczech na magazynie jako komisjonerzy. Posiadamy własne auto. Prosimy o kontakt na email: kanakana12290@gmail.com lub pod numerem telefonu 793-245-461. Pozdrawiamy serdecznie

  6. Witam wraz z dziewczyną szukamy pracy za granicą obydwoje posiadamy doświadczenie na magazynie proszę o kontakt 692918575

  7. Jestem zainteresowany z bratem tą ofertą pracy posiadam doświadczenie w pracy w Niemczech .
    mamy dobre doswiatczenie
    szybko nawiazujemy kotakt z innymi osobami .
    prosze o szybki kontakt

  8. jestem zainteresowany pracą u was proszę o kontakt mailowy

  9. Jestem zainteresowana ofertą. Pracowałam na magazynie we freiburgu. Proszę o kontakt.