€ akord

Niemcy praca bez znajomości języka zbiory borówki od zaraz Kirchwahlingen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kirchwahlingen
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 6 lipca 2018 06:56

Chętnie zatrudnimy na plantacji z Kirchwahlingen pracowników bez znajomości języka. Od zaraz oferta sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach borówki amerykańskiej.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Lokalizacja: Kirchwahlingen, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: stawka akordowa w wysokości 1,2 euro za kilogram owoców

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na ręcznym zbieraniu owoców borówki amerykańskiej

Wymagania:

  • zdolność wydajnej pracy w szybkim tempie
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia
  • gotowość do wyjazdu od zaraz
  • chęć i motywacja do podjęcia pracy sezonowej

Oferujemy:

  • konkurencyjne zarobki
  • zatrudnienie na sezon 2018

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, jeśli jesteście zainteresowani powyższą ofertą pracy zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerami:

0049 516 529 14691 i 004915751965539

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-w-niemczech-przy-zbiorze-borowki-bez-jezyka-2018-kirchwahlingen/

wyświetleń: 1120, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 2915b3e582ef14b9

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.