€ od 13,50 brutto/h

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka na budowie przy dociepleniach Rostock

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Rostock
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 21 września 2020 18:09

Zatrudnienie w Rostock dla budowlańców bez znajomości języka. Aktualna od zaraz praca w Niemczech na budowie przy dociepleniach. Zakwaterowanie bezpłatne będzie zorganizowane przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik budowlany.

Lokalizacja: Rostock.

Wynagrodzenie: od 13,50 € brutto na godz. w zależności od posiadanych kwalifikacji.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie pracował na budowie przy montowaniu dociepleń.

Wymagania:

  • brak nałogów, a przeważnie tych związanych z piciem;
  • posiadanie doświadczenia w pracy przy dociepleniach budynków;
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • dokładność;
  • wysoka precyzja pracy.

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz;
  • możliwość podjęcia pracy na stałe;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • niemiecką umowę;
  • ubezpieczenie dla pracownika i jego rodziny;
  • możliwość wyrobienia nadgodzin;
  • wypłatę do 15 dnia kolejnego miesiąca;
  • płatny urlop;
  • strój do pracy oraz obuwie;
  • możliwość brania zaliczki raz w tygodniu;
  • pomoc koordynatorów z agencji pośrednictwa.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane mogą się zgłaszać pod numerem telefonu: +49 1521 816 8041

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz-na-budowie-docieplenia-rostock/

Nr ogł.: 7915f57a9cf3cf2d