€ 2200-2700 brutto mc

Od zaraz dla par praca w Niemczech bez języka na produkcji detergentów Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bremen
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 24 września 2019 20:18

Bez doświadczenia potrzebne osoby od zaraz do pracy w Niemczech na produkcji detergentów. Zatrudnienie w Bremen bez języka dla par z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Bremen.

Wynagrodzenie: 2200 – 2700 Eur brutto mc w zależności od doświadczenia i znajomości języka.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 5

Zadania na stanowisku:

  •  na początku pracownik przejdzie dokładne szkolenie pracownicze, które zapozna go z zasadami BHP oraz obsługiwaniem podstawowych maszyn;
  • wykonywanie prac pomocniczych, czyli pakowanie, dbanie o wysoką jakość produkcyjną oraz obsługiwanie maszyn itp.

Wymagania:

  • elastyczność;
  • chęć pracy w systemie zmianowym;
  • samodzielność;
  • sumienne wykonywanie swoich zadań;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • rzetelność;
  • zmotywowanie.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w cenie 300 Eur – gdzie pokój jest dla pary;
  • pomoc przy załatwianiu formalności oraz w zaaklimatyzowaniu się na miejscu;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • umowę na 3 mc z możliwością podjęcia stałej pracy;
  • niemieckie warunki zatrudnienia oraz ubezpieczenie;
  • możliwość rozwijania się oraz zdobycia doświadczenia;
  • pracę dla par oraz grup.

Aplikacja:

CV w języku niemieckim lub polskim należy wysłać na adres: neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: produkcja chemii gospodarczej, 2019.

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-jezyka-dla-par-praca-w-niemczech-na-produkcji-detergentow-od-zaraz-bremen/

Nr ogł.: 2985d8a42af53120