€ 9,50 euro/h brutto + zakwaterowanie

Niemcy praca sezonowa bez znajomości języka od zaraz zbiory winogron 2018 Karlsruhe

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Karlsruhe
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 18 września 2018 20:56
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
zbiory winogron praca sezonowa 2018

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach winogron od zaraz. Oferta 2018 bez znajomości języka na plantacji w Karlsruhe. Zakwaterowanie bezpłatne jest dostępne na miejscu. Mamy 4 wolne miejsca.

Stanowisko: pracownik zbiorów.

Lokalizacja: Karlsruhe.

Stawka godzinowa: 9,50 euro brutto.

Wakaty: 4.

Długość umowy: 3-4 tygodnie.

Zadania na stanowisku:

  • zbiory winogron;
  • pakowanie owoców;
  • możliwość pozostania na dłużej w celu porządkowania plantacji po zbiorach.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • sprawność fizyczna na dobrym poziomie;
  • zręczność;
  • umiejętność szybkiej pracy;
  • mile widziane doświadczenie;
  • możliwość zabrania ze sobą nieprzemakalnej odzieży;
  • dobry stan zdrowia.

Oferujemy:

  • pomoc w organizacji wyjazdu do Niemiec;
  • bezpłatne zakwaterowanie w dobrych warunkach;
  • dobre zarobki;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz.

Aplikacje:
Prosimy o przesyłanie CV pod adres e-mail:

dringende-arbeit@europe.com

W tytule wiadomości należy wpisać: „zbiory-winogron 09/18”.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-sezonowa-w-niemczech-przy-zbiorach-winogron-bez-jezyka-karlsruhe/

Nr ogł.: 8835ba11eb1f3533