€ do uzgodnienia

Bez języka dam pracę w Niemczech pomoc kuchenna od zaraz Kassel

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kassel
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 18 października 2018 20:31
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
pomoc kuchenna restauracja 2018

Aktualnie oferujemy pracę w Niemczech bez znajomości języka jako pomoc kuchenna. Restauracja z Kassel od zaraz przyjmie Polaków – na miejscu jest zapewnione zakwaterowanie i wyżywienie bezpłatne. Zapraszamy do aplikowania!

Stanowisko: pomoc kuchenna.

Lokalizacja: Kassel, Niemcy.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Obowiązki pracownika:

  • przygotowanie składników potraw;
  • utrzymanie porządku na kuchni;
  • zmywanie naczyń;
  • inne zadania zlecane przez szefa kuchni.

Wymagania:

  • przyjazne podejście;
  • umiejętność działania w grupie;
  • dokładność;
  • higieniczność;
  • uczciwość i motywacja do pracy;
  • punktualność;
  • umiejętność szybkiej nauki;
  • przykładanie się do zadań.

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie;
  • legalną, niemiecką umowę o pracę;
  • przyjazne środowisko wykonywania zadań;
  • miłą atmosferę;
  • ubezpieczenie i składki;
  • dokładne wprowadzenie w obowiązki.

Aplikacje:
Prosimy wysłać SMS z kilkoma słowami o sobie pod numer:

+49 152 378 448 97

Oddzwonimy jak najszybciej to możliwe.

Prosimy o aplikowanie wyłącznie przez osoby zdecydowane do podjęcia pracy za granicą od zaraz!

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-jako-pomoc-kuchenna-od-zaraz-bez-jezyka-w-kassel/

Nr ogł.: 7235bc85d2f7166a

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.