€ 4500-9000 PLN

Ogrodnictwo Niemcy praca sezonowa bez znajomości języka przy kwiatach Westfalia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Westfalia
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 14 listopada 2018 19:16

Sezonowa praca w Niemczech od zaraz w ogrodnictwie. Zatrudnienie przy kwiatach dla Polaków w Westfalii (przy granicy z Holandią). Zakwaterowanie bezpłatne jest zapewnione na czas umowy.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy kwiatach.

Lokalizacja: Westfalia, przy granicy z Holandią.

Zarobki: 4500-9000 zł. miesięcznie

Zakres obowiązków:

  • zatrudnienie przy ścinaniu i pakowaniu takich kwiatów jak dalie, róże, storczyki i chryzantemy;
  • sadzenie, przycinanie i bukietowanie kwiatów;
  • pilnowanie porządku na stanowisku pracy;
  • kierownik może zlecać również inne zadania.

Wymagania:

  • sprawność fizyczna;
  • pracowitość;
  • przykładanie się;
  • odpowiedzialne podejście;
  • punktualność;
  • brak alergii na rośliny;
  • zręczność;
  • bezproblemowość;
  • kultura osobista.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na dobrych warunkach;
  • wysokie wynagrodzenie;
  • pomoc polskiego opiekuna na miejscu;
  • zatrudnienie w dogodnych godzinach;
  • darmowe zakwaterowanie w komfortowych domkach;
  • bezpłatne przejazdy do pracy.

Dla kandydatów:
Aby zgłosić się do pracy, prosimy dzwonić pod numer:

95 757 97 57

Prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku między 8:00 a 16:00.

Źródło:

praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-przy-kwiatach-westfalia/

Nr ogł.: 8215bec21743239c