€ 1650 euro brutto miesięcznie plus premie

Niemcy praca dla kierowcy kat.B przy przewozie osób od zaraz Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 29 lipca 2016 23:13

Od zaraz zatrudnimy kierowcę kat.B do przewozu osób niepełnosprawnych w Dreźnie. Oferta pracy w Niemczech dla Polaków z zapewnionymi atrakcyjnymi zarobkami oraz premią.

Stanowisko: kierowca kat.B.

Wynagrodzenie: 1650 euro brutto plus premie.

Lokalizacja: Drezno.

Obowiązki na stanowisku:

  • przewóz osób starszych i niepełnosprawnych pomiędzy domem a ośrodkiem opiekuńczym, lekarzem, ośrodkiem rehabilitacyjnym;
  • pracodawcą jest Urząd Miasta Drezno;
  • pracownik musi wykazać się dużą empatią i kulturą osobistą.

Wymagania:

  • czynne prawo jazdy kat.B;
  • empatia i cierpliwość;
  • podstawowy język niemiecki;
  • zaletą będzie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • preferujemy osoby bez nałogów;
  • sumienność;
  • punktualność.

Oferujemy:

  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania;
  • samochód służbowy VAN lub BUS do dyspozycji;
  • telefon z nawigacją;
  • umowę o pracę na niemieckich zasadach;
  • atrakcyjny pakiet motywacyjny;
  • grafik dostosowany do dyspozycyjności pracownika;
  • odpowiedzialne stanowisko.

Aplikacje:
CV w języku angielskim lub polskim prosimy wysyłać pod adres mailowy:

  • neuearbeit@berlin.com w temacie wiadomości wpisując: „Kierowca kat.B przy przewozie osób starszych i niepełnosprawnych”.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-drezno-od-zaraz-kierowca-kat-b-przy-przewozie-osob-niepelnosprawnych/

wyświetleń: 2106, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 263579bbc303b636

1 odpowiedź aby “Niemcy praca dla kierowcy kat.B przy przewozie osób od zaraz Drezno”

  1. szanowni Państwo mam na imię Tadeusz jestem zainteresowany państwa pracą w charakterze kierowcy jestem sumiennym pracownikiem i wiem co to jest punktualność mam 54 lat od 6 lat meldunek w niemczech i gewerbe i tyle co więcej będę o sobie pisał przekonacie się państwo sami mój numer 888789972 lub 004915166900637 pozdrawiam