€ 1800-2300 euro/m-c brutto

Magazyn z obuwiem od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 17 marca 2018 00:10

Możliwość podjęcia pracy w Niemczech na magazynie dla kandydatów bez znajomości języka. Od zaraz ogłoszenie zatrudnienia w Düsseldorfie przy kompletowaniu zamówień.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Miejsce zatrudnienia: Düsseldorf, Niemcy

Start: od zaraz

Pensja: od 1800 do 2300 euro za miesiąc brutto

Liczba miejsc: 2

Opis stanowiska:

  • jest to praca w hurtowni z obuwiem sportowym
  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie zbieranie zamówień oraz przygotowywanie ich do wysłania
  • do obowiązków będzie należało wystawianie listów przewozowych, zabezpieczanie paczek oraz wydawanie ich kurierom

Wymagania:

  • świetna organizacja czasu pracy
  • gotowość wyjazdu do Niemiec od zaraz
  • status osoby niekaranej
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków
  • pełna samodzielność
  • zdolność pracy w zespole

Oferujemy:

  • dobre zarobki
  • możliwość zdobycia uprawnień na wózki widłowe
  • dopłaty do wyżywienia
  • szansę na stałe zatrudnienie
  • atrakcyjne premie za wydajność
  • zakwaterowanie za 250 euro miesięcznie

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych pracą prosimy o przesyłanie zgłoszeń wraz z CV, opisem własnej osoby oraz danymi kontaktowymi na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: „Magazyn z obuwiem sportowym 03.2018, Düsseldorf”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-przy-sprzataniu-terminala-lotniska-w-monachium-2018/

wyświetleń: 1436, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 995aac09cf1be3e

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.