€ 12,84 euro/h brutto

Dla par fizyczna praca w Niemczech od zaraz w sklepie bez znajomości języka Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 28 lipca 2018 01:27

Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech dla 12 kandydatów bez znajomości języka. Zatrudnimy pary od zaraz w sklepie z Kolonii przy wykładaniu towaru na półki.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 12,84 euro za godzinę

Liczba wakatów: 12

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika supermarketu będzie wykładanie nowych towarów na półki, zmiany cen, przygotowywanie promocji oraz aranżacja ekspozycji
  • osoba zatrudniona będzie dbała o porządek na terenie sklepu

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • status osoby niekaranej
  • odpowiedzialność i pracowitość
  • dobry ogólny stan zdrowia
  • mile widziane prawo jazdy kat.B oraz własny samochód

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy do końca października 2018
  • wsparcie polskiego konsultanta na czas pobytu
  • pomoc w załatwianiu spraw formalnych
  • zatrudnienie od zaraz
  • bezpłatne miejsce do zamieszkania

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń aplikacyjnych z CV, zdjęciem oraz dopiskiem w tytule „fiz/a4/08/18” na adres:

nutzliche-arbeit@workmail.com

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-ogloszenie-fizycznej-pracy-w-niemczech-dla-par-w-sklepie-od-zaraz-kolonia/

Nr ogł.: 6375b59e6a508e2b