€ 1650 euro brutto miesięcznie plus premie

Oferta pracy w Niemczech od zaraz Kolonia kierowca kat. B przewóz osób niepełnosprawnych

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 8 czerwca 2016 20:43

Poszukiwani kierowcy kat.B z podstawową znajomością języka do przewozu osób niepełnosprawnych w Kolonii. Oferta pracy w Niemczech dla Polaków bez  doświadczenia. Zapewniamy wsparcie w znalezieniu mieszkania.

Stanowisko: kierowca kat.B.

Lokalizacja: Kolonia.

Wynagrodzenie: 1650 euro brutto miesięcznie plus prowizja 7 euro od każdego kursu.

Zadania na stanowisku pracy:

  • zatrudnienie przez urząd miejski w Kolonii przy przewozie osób niepełnosprawnych;
  • kierowca odbiera osoby starsze lub niepełnosprawne z ich domów lub ośrodków, a następnie przewozi na rehabilitację, wizyty lekarskie itp;
  • kierowca pomaga osobom niepełnosprawnym dostać się do pojazdu.

Wymagania:

  • czynne prawo jazdy kat.B od co najmniej 2 lat;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • empatia i kultura osobista;
  • cierpliwość i życzliwość;
  • odpowiedzialność;
  • punktualność i terminowość.

Zapewniamy:

  • samochód służbowy;
  • wsparcie w znalezieniu zakwaterowania;
  • profesjonalne szkolenie wprowadzające, obejmujące między innymi zagadnienia związane z pierwszą pomocą;
  • telefon służbowy wyposażony w GPS;
  • wysokie zarobki i odpowiedzialne stanowisko.

Aplikacje:
CV w językach niemieckim lub polskim prosimy wysyłać pod adres mailowy:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem w tytule wiadomości: „Praca Niemcy przy przewozie osób niepełnosprawnych”.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-kolonia-kierowca-kat-b-przy-przewozie-osob-niepelnosprawnych/

Nr ogł.: 10057584a6741baf