€ 12,19 brutto/h + premie

Dla par od zaraz Niemcy praca pakowanie batoników bez znajomości języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 26 lutego 2019 19:27

Aktualna od zaraz oferta pracy w Niemczech przy pakowaniu batoników, także dla par. Zatrudnienie w Berlinie bez języka oraz z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie, a do tego atrakcyjne warunki finansowe.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 12,19 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • jest to praca w fabryce na linii produkcyjnej przy pakowaniu batoników;
  • zadaniem pracownika jest uczestniczenie w procesie maszynowego pakowania batoników czekoladowych;
  • przeprowadzanie kontroli jakości;
  • obsługiwanie urządzeń produkcyjnych.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • zręczność;
  • umiejętność pracownia pod presją czasu;
  • gotowość do pracy w grupie;
  • szybkie przyswajanie nowych rzeczy;
  • wysokie ambicje;
  • wytrzymałość;
  • praca zgodnie z zasadami BHP odnośnie żywności.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie odpłatne w cenie 150 Eur miesięcznie od osoby albo 250 Eur miesięcznie od pary;
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta;
  • pracę od zaraz;
  • tanie wyżywienie dostępne na miejscu;
  • pomoc w załatwieniu formalności.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe należy wysyłać w jednej wiadomości.

CV, LM wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy wysłać na adres:

pl-arbeiteinstellen@job4u.com

z podaniem tytułu: „Pakowanie batoników, Berlin 2019”.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-niemcy-praca-dla-par-przy-pakowaniu-batonikow-od-zaraz-berlin/

Nr ogł.: 7955c756ece2f46d