€ od 12,85 brutto/h

Na produkcji batonów bez znajomości języka praca Niemcy dla par od zaraz w Augsburgu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Augsburg
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 września 2021 22:16

Fabryka z Augsburga potrzebuje od zaraz pary do pracy w Niemczech. Zatrudnienie dla Polaków na produkcji batonów bez znajomości języka z zakwaterowaniem zorganizowanym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Augsburg.

Wynagrodzenie: od 12,85 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • najpierw pracownik przejdzie szkolenie pracownicze z BHP oraz stanowiskowe i maszynowe;
  • zadania będą przydzielane zgodnie z predyspozycjami oraz posiadanym doświadczeniem;
  • pakowanie gotowych produktów, przeprowadzanie kontroli jakości, wykonywanie łatwych zadań przy produkcji, obsługa maszyn.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • zdolność do pracy w zespole;
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia;
  • sumienne wykonywanie zadań;
  • pracowitość;
  • odpowiedzialność;
  • szybkie uczenie się nowych rzeczy;
  • punktualność;
  • chęć wykonywanie pracy powtarzalnej.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę na czas określony z opcją jej przedłużenia;
  • ubezpieczenie;
  • odprowadzanie składek;
  • legalne zatrudnienie;
  • płatny urlop;
  • pomoc rezydenta;
  • wsparcie przy tłumaczenia i pomoc przy załatwianiu spraw urzędowych na prośbę pracownika.

Aplikacja:

Zgłoszenia, mogą być w języku polskim, należy wysyłać na adres e-mail: polnische.arbeitskrafte@worker.com z dopiskiem produkcja batonów Augsburg

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dla-par-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-na-produkcji-batonow-fabryka-augsburg/

Nr ogł.: 3446149ef3276991