€ 12,50 brutto/h

Dla par fizyczna praca w Niemczech bez języka od zaraz w sklepie z Kolonii

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 15 października 2020 19:04

Dla pracowników fizycznych aktualna od zaraz praca w Niemczech przy wykładaniu towaru. Zatrudnienie w sklepie z Kolonii bez języka z zakwaterowaniem bezpłatnym na miejscu.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Kolonia.

Wynagrodzenie: 12,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 10.

Zadania na stanowisku:

  • praca na stanowisku pomocnika w sklepie, gdzie zadaniem będzie dbanie o jego dobre wyposażenie;
  • pracownik będzie dbał o konkretne alejki i odpowiadał za ich zatowarowanie;
  • do zadań będzie należało: wycieranie półek, przeprowadzanie kontroli jakości, aktualizowanie cen., wystawianie produktów przecenionych, dbanie o ekspozycje itp.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna;
  • zaangażowane, solidne i odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • bezkonfliktowość;
  • gotowość do pracy od zaraz;
  • zdolność do pracy w zespole;
  • posiadanie prawa jazdy kat B oraz własny samochód na wyjazd.

Oferujemy:

  • odzież służbową z logiem sklepu;
  • przeszkolenie pracownicze;
  • umowę na pół roku;
  • ubezpieczenie;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • możliwość skorzystania z urlopu;
  • atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki i bonusy;
  • bezpłatne zakwaterowanie w hotelu robotniczym.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych i z realnym terminem dyspozycyjności prosimy kierować na adres e-mail: nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. fiz/a5/10/20

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-od-zaraz-dam-fizyczna-prace-w-niemczech-bez-jezyka-w-sklepie-z-kolonii/

Nr ogł.: 8805f886b3781ae6