€ 12,00 brutto/h

Bez języka sezonowa praca w Niemczech zbiory jabłek od zaraz Nadrenia-Palatynat

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Nadrenia-Palatynat
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 4 października 2023 22:08

Ogłoszenie aktualnej od zaraz sezonowej pracy w Niemczech. Zatrudnienie w Nadrenia-Palatynat dla pracowników sezonowych bez znajomości języka przy zbiorach jabłek. Zakwaterowanie zapewniał będzie pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Nadrenia-Palatynat.

Wynagrodzenie: 12,00 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie jabłek z drzew, unikając ich uszkodzeń;
  • sortowanie jabłek według koloru, wielkości i jakości.

Wymagania:

  • doświadczenie w rolnictwie albo przy zbiorach;
  • sprawność manualna;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz.

Oferujemy:

  • zatrudnienie tymczasowe;
  • zakwaterowanie w cenie 5,00 € na dzień;
  • bardzo dobre warunki finansowe.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane podjęciem pracy w Niemczech proszone są o wysyłanie zgłoszeń poprzez formularz na stronie:

pro-suma.com/pl/kwestionariusz-osobowy/?numer=1109

albo pod numerem telefonu: +49 152 149 84 152 lub +49 170 912 76 73

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/zbiory-jablek-sezonowa-praca-niemcy-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-nadrenia-palatynat/

Nr ogł.: 363651d5af26a83a