€ 1886 brutto na godz.

Dla par bez znajomości języka praca w Niemczech na produkcji zabawek 2019 od zaraz Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 26 marca 2019 16:27

Poszukiwane osoby do pracy w Niemczech na produkcji zabawek. Zatrudnienie w Düsseldorf bez znajomości języka, również dla par. Oferta od zaraz z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Düsseldorf.

Wynagrodzenie: 1886 Eur brutto miesięcznie.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 10.

Zadania na stanowisku:

  • nieskomplikowana i monotonna praca na jednym z etapów produkcji;
  • ręczne montowanie zabawek z tworzyw sztucznych;
  • obowiązkiem będzie też przeprowadzanie kontroli jakości oraz pakowanie.

Wymagania:

  • możliwość natychmiastowego podjęcia zatrudnienia w Niemczech;
  • umiejętność pracownia w grupie;
  • miel widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • sprawność manualna;
  • samodzielność;
  • nie wchodzenie w konflikty;
  • elastyczność i niezawodność.

Oferujemy:

  • zgrany zespół współpracowników;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • solidne warunki zatrudnienia;
  • młody i zgrany zespół współpracowników, który jest pomocny;
  • zapewnione zakwaterowanie odpłatnie w cenie 300 Eur miesięcznie od osoby albo 500 Eur miesięcznie od pary;
  • bonusy i premie, np. comiesięczny dodatek mieszkaniowy.

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy wysyłać na adres:

Leiharbeiter@solution4u.com

z podaniem numeru referencyjnego: nr. ref.: produkcja-zabawek/04/19.

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-niemczech-dla-par-bez-jezyka-produkcja-zabawek-dusseldorf-2019/

Nr ogł.: 5085c99ee1e00245