€ 2350 brutto/mc

Od stycznia 2022 oferta pracy w Niemczech bez języka produkcja lodów Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 27 października 2021 20:22

Dla pracowników produkcji aktualna od stycznia 2022 praca w Niemczech. Zatrudnienie w fabryce z Berlina na produkcji lodów bez znajomości języka. Zakwaterowanie darmowe organizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 2350 € brutto na mc.

Start: od stycznia 2022.

Liczba miejsc: 8.

Zadania na stanowisku:

  • praca odbywa się w warunkach chłodniczych przy produkcji lodów oraz deserów lodowych;
  • zadaniem będzie obsługiwanie, mycie oraz konserwacja maszyn, a także dbanie o ciągłość produkcji;
  • zatrzymywanie produkcji w trudny6ch sytuacjach;
  • wykonywanie prostych prac ręcznych, takich jak pakowanie, naklejanie etykiet itp.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od stycznia 2022;
  • dokładność;
  • brak nałogów;
  • chęć pracy w warunkach chłodniczych;
  • mile widziane doświadczenie;
  • sumienne i zaangażowane wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • odzież roboczą do pracy w warunkach chłodniczych;
  • szkolenie stanowiskowe i z BHP;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • bezpłatne zakwaterowanie przez 3 pierwsze miesiące;
  • bezpłatny dojazd do pracy;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • pracę od stycznia 2022.

Aplikacja:

CV można kierować na adres e-mail: pl.stellenanzeige@contractor.net z podaniem tytułu: Produkcja lodów, Berlin – imię i nazwisko, 01/22

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-lodow-fabryka-berlin-2022/

Nr ogł.: 13461797c4cb2ceb