€ na akord

Dam pracę w Niemczech zbiory jabłek w sadzie dla studentów okolice Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Essen
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 13 września 2015 01:27

Pilnie poszukujemy pracowników sezonowych do pracy w Niemczech przy zbiorach jabłek w sadzie. Zatrudnienie w okolicach Essen dla studentów bez znajomości języka i doświadczenia.

Zadania:
– zbór jabłek z drzew za pomocą chwytaka
– zbiór jabłek, które podczas zbioru spadają z drzew (tzw. spad)
– odpowiedzialność za powierzony sprzęt ułatwiający pracę

Wymagania:
– osoby energiczne i z dobrą kondycją fizyczną
– chęć podjęcia pracy na okres kilku miesięcy
– bardzo dobre zdrowie potwierdzone przez lekarza
– mile widziane doświadczenie przy zbiorze jabłek
– prawo jazdy kat. T będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
– dobre warunki dla naszych pracowników (bezpłatne zakwaterowanie i dowóz do miejsca pracy)
– umowę na czas określony i bez pośredników
– przyjazną atmosferę i pracę w młodym zespole
– niezbędne narzędzia ułatwiające pracę

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższym ogłoszeniem proszone są o przesłanie wiadomości kontaktowej na poniższy adres:

Ogłoszenie wygasło!

wyświetleń: 3149, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 7655c385139e659

2 komentarze aby “Dam pracę w Niemczech zbiory jabłek w sadzie dla studentów okolice Essen”

  1. posiadam duze doswiadczenie w obieraniu jablek chetnie podejme u was prace prosze o kontakt 886653577 jolanta

  2. ZBIORY 2016 dn. 24 kwietnia 2016 @ 16:03

    Witam! Wraz z kolega jestesmy zainteresowani oferta podjecia pracy. Prosilbym o kontakt hpk.1996@poczta.wp.pl (bardzo dobra znajomosc jezyka angielskiego)